Title of a News Article

Demir'in en mutlu günü

Demir'in en mutlu günü
banner206
banner279
 Karaköprü Belediyesi Basın Birimi Personeli Salih Demir, hayatını Esma Kılıç ile birleştirdi.

Yenişehir Çamlık Düğün Salonunda düzenlenen genç çiftin düğün törenine Karaköprü Belediye Başkan yardımcısı İsa Kızıldemir, Tahir Kalkan, OSM Hastanesi’nden Dr. Mustafa Gök, Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Ayhan ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.

 

MASALLARI ARATMAYAN DÜĞÜN TÖRENİ

Gelin ile Damadın salona gelmesiyle beraber başlayan düğünde Gelinle damat dans etti. Gelinle damadın dans etmesi sırasında davetliler genç çifti dolar yağmuruna tuttu. Adeta masalları aratmayacak bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, damat ve gelinin akrabaları düğüne gelen misafirlerini kapıda karşılayıp, yerlerine kadar eşlik etti. Düğün sonrası ise konuklarını yine beraberce kapıya kadar uğurlayan dünürler, örnek bir ev sahipliği örneği sergiledi.

 

NİKÂHI TAHİR KALKAN KIYDI

Genç çift Salih Demir ile Esma Kılıç’ın nikahlarını Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Kalkan kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini ise Doktor Mustafa Gök ile Habertürk Şanlıurfa Temsilcisi Hasan Atmaca yaptı. Nikah sonrası genç çifte mutluluklar dileyen Dr. Mustafa Gök, Esma hanım benim kızım gibidir diyerek nikah cüzdanını geline verdi.

 

ŞANATÇI ERDAL MERDAN’DAN MÜZİK ZİYAFETİ

Yenişehir düğün salonu gelin ve damadın sevenleri tarafından tamamen dolurken, düğüne katılan sanatçı Erdal Merdan söyledikleri birbirinden güzel Türkçe ve Kürtçe parçalarla, düğüne renk kattı. Ünlü sanatçı Erdal Merdan, birbirinden güzel türkülerle düğüne katılanları coşturdu, halaylar çekildi, gelin damat sahneye davet edilirken dolar yağmuruna tutuldular.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2015, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142