BUCAK AİLESİ AK PARTİYE GEÇTİ

Yerel seçimler öncesinde giderek ısınan siyaset arenasında Hilvan’da ikamet eden bucak ailesi ovacık köyü ak partiye geçti.

Büyük bir kalabalıkla ak parti seçim bürosuna gelen Bucak ailesine parti rozetlerini Hilvan Belediye Başkanı ve AK Parti belediye başkan adayı Aslan Ali Bayık ile AK Parti Hilvan ilçe teşkilat başkanı Hanif Düzme taktı
 
Bucak ailesinin ak partiye geçmesiyle beraber AK Partinin daha da güçlendiğini ifade eden ak parti Hilvan ilçe başkanı Hanif Düzme “ Bucak ailesinin partimize geçmesi bize şereflendirmiştir. Bizde, partimize katılan Bucak ailesini şerefle kabul ediyoruz. Hilvan’da istikrarın devamı için Hilvan’ın en büyük partisi olan AK Partinin iktidarının sürmesi lazım” dedi
 
Hilvan’ın önde gelen ailelerinden bucak ailesinin ak partiye katılmasını memnuniyetle karşılayan Hilvan Belediye Başkanı ve AK Parti belediye başkan adayı Aslan Ali Bayık “ Her geçen gün giderek büyüyoruz. Çünkü Hilvan halkı yapılan hizmetleri gördü ve bu hizmetlerin devam etmesi için bize destek çıkıyorlar. Bu nedenle Bucak ailesi ve Ovacık Köyü sakinleri bugün aramıza katılarak bize güç vermişlerdir” dedi.
 
Büyük alkışlarla parti rozetlerinin takılmasının ardından partililer birlik ve beraberlik için poz verip, bu birlikteliğin hayırlı olmasını dilediler.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2014, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142