Cevheri, kırsala çıkarma yaptı!

.

Cevheri, kırsala çıkarma yaptı!
banner206

 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Karaköprü kırsalında destek arayışlarını sürdürüyor.

Yaklaşan 1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Gittiği her mahallede vatandaşlar ve muhtarlar tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Ak aday Cevheri,’’ seçim sürecinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız.’’ Dedi.

İlçe ilçe merkez ve kırsal mahalle gezilerini sürdüren ve vatandaşlarla bir araya gelip fikir alışverişinde bulunan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri Karaköprü kırsalında Kına, Mehmetçik, Nazlı, Şahin, Kurt, Çelikler, Köksöktüren, Sarımağara, Lüle, Otluca ve Demirci mahallelerine çıkarma yaptı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy ve partililerle mahalle gezilerini sürdüren Ak Aday Cevheri 1 Kasım seçimlerinin önemine değindi. 

Seçim çalışmaları kapsamında temaslarını sürdüren aday Cevheri, seçimlerin ülke geleceği açısından önemini belirterek “Gittiğimiz her bölgede vatandaşlarımız bu seçimlerin ülke geleceği açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde. 7 Haziran sonrası yaşanan kaos ortamını bir daha görmek istemeyen vatandaşlarımız istikrardan yana tavır sergileyeceklerini belirtiyorlar. Bu bizi gelecek için umutlandırıyor.  1 Kasım sonrası oluşacak olan istikrar ortamında Şanlıurfa’ya dair kazanımları insanlarımıza anlatmaya çalışıyoruz. AK Parti iktidarı ile ülkemizde ve ilimizde yapılacak olan yatırımların ne karar önemli olduğunu belirtiyoruz. Sağ olsunlar gittiğimiz her yerde bize büyük ilgi gösteren ve huzur ve barıştan yana tavır sergileyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142