Eğılmez, rekor istedi

 Eğılmez, rekor istedi
banner206

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz’un Harran’da düzenlediği toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Harran,  SKM başkanlığı yaptığım 2010 Referandumunda Türkiye’de en yüksek oyu alan ilçe olmuştu. Yine Harran’ın aynı başarıyı yakalayacağına inancım tamdır” dedi.

 Şanlıurfa’nın Harran İlçesinde muhtarlarla ve halkla bir araya gelen Av.Yusuf Eğilmez; “Tam yüzyıl önce rahmetli Mehmet Akif   Çanakkale şiirinde “kimi Hindu, kimi yamyam kimi bilmem ne bela” demişti o günkü yamyamlar için bugünde aslında aynı şeklide yine aynı zihniyetle başbakanımızın karşısında, adayımızın karşısındadır. Ama Allahın izniyle halk bizim yanımızda.10 Ağustosta halkımız bunlara gereken cevabı verecektir. Bir kez daha halkımız bunlara şamarı vuracaktır. Bir daha bu milletin karşısına çıkamayacaklardır. Kim bizim karşımızda beddua ederse etsin, kim hangi hesabı yaparsa yapsın, kim bizim karşımızda olursa olsun Allahın izniyle bir oyumuz bin oyunu bozacaktır. Önemli olan herkesin sandık başına gitmesidir. Özellikle benim Harran’dan beklentim yüksektir. Harran, benimde SKM başkanlığı yaptığım 2010 Referandumunda Türkiye’de en yüksek oyu alan ilçe olmuştu. Yine Harran’ın aynı başarıyı yakalayacağına inancım tamdır” diyerek sözlerini tamamladı.

10 AĞUSTOSTA HARRAN ‘ONE MİNUTE’ DİYECEK

Harranlılardan 10 Ağustosta halka tepeden bakanlara ‘one minute’ demelerini isteyen Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; “Erdoğan’ın yaptıkları yapacağının teminattır. Allaha şükürler olsun artık istediğin dilde kendini ifade edebiliyorsun, istediğin şehirde rahatça yaşayabiliyorsun. Sizlerin oylarıyla bu rahatlık devam edecek vatandaşların hakkını hukukunu sonuna kadar savunan bir devlet bölgede yaşanan olaylara karşı çıkan tek devlet haline geldik. İnşallah 10 Ağustosta Harranlı kardeşlerim seçimde Harran’dan ‘one minute’ diyecek” dedi.

ZÜLÜMLERE BİR TEK ERDOĞAN KARŞI ÇIKMAKTADIR

Toplantıda vatandaşlara hitap eden Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, “Şu an bölgemizde cereyan eden durumları herkes biliyor. Filistin’de Suriye’de Irak’ta, İran’da gerçekleşen zulümlere bir tek Recep Tayyip Erdoğan karşı çıkmaktadır. Bu konuda uğraş veren sadece başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.  Yaklaşan seçimlerde herkes sandıklarına ve kendi oyuna sahip çıkmalı ki bu oyunlar bozulsun” dedi.

Harran Belediyesinin Bazda oteli bahçesinde gerçekleştirdiği toplantıya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Şanlıurfa  İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, ŞUSKİ Genel Müdürü Mehmet Hamdi Us, Belediye Encümenleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2014, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142