Zabıta gül verip, işgali bitiriyor

 Zabıta gül verip, işgali bitiriyor
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in talimatları doğrultusunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından Akarbaşı caddesinden sonra Yenişehir bölgesinde bulanan esnafa gül ve broşürler dağıtıldı.

Şanlıurfa vatandaşlarının  kaldırımlarda daha rahat  gezmesi ve işgallerin son bulması amacıyla  başlattığı çalışmalar kapsamında Yenişehir Semtinde, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, Emniyet Caddesi, Mehmet Akif Ersoy ve Prof. Dr. Abdülkadir Karahan Caddelerinde bulunan  bölge esnafını ziyaret ederek karanfil dağıttı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in selamını esnafa ileten Zabıta Daire Başkanı Mehmet Burak Küçük ve zabıta ekipleri, esnaftan çalışmalar doğrultusunda Büyükşehir Belediyesine yardımcı olarak, şehrin kaldırımların işgalsiz, düzenli olmasını gül takdim ederek istedi.

Görüntü kirliliğine de sebep olan işgallerin yaşanmaması için yapılan çalışmalar bölge esnafı ile vatandaşların da memnuniyetini kazandı. Zabıta çalışmasını gerçekleştirirken takdim ettiği gülün yanında, 11 bin 500 yıllık geçmişiyle dünyanın göz bebeği haline gelen Şanlıurfa’nın tarihinin ve kültürünün esnafıyla ve işletmeleriyle gelen turistlere kaliteli hizmet sunulması amacıyla çalışmalar esnafa verilen broşürlerle de anlatıldı. 

Bölge esnafı, yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e teşekkürlerini ileterek, hizmetlerin ve çalışmaların devam etmesi temennisinde bulundular.

Öte yandan çalışma Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mehmet Burak Küçük, zabıta amirleri ve zabıtalar tarafından yürütüldü.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2014, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142