Ekinci resim sergisine katıldı

Ekinci resim sergisine katıldı
banner206

Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle Kültür ve Sanat Merkezinde Resim Öğretmeni Vesile Patak denetiminde açılan Kursun dönem sonu sergisi yapıldı. Sergide Dönem boyunca kursiyerlerin yaptığı çalışmalar sergilendi.

Belediyesi Sanat Galerisi’ndeki sergi, 1-7 Temmuz tarihleri arasında hafta içi 10.00-17.00, Cumartesi günü ise 10.00-15.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. 

Vesile Patak kişisel resim sergisi Viranşehir Belediyesi Sanat Galerisi’nde düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, belediye meclis üyesi Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekincini Eşi Sibel Ekinci ile sanatseverler katıldı. Sergi, 1-7 Temmuz tarihleri arasında hafta içi 10.00-17.00, Cumartesi günü ise 10.00-15.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Başkan Ekinci: ”Toplumların sosyal ve kültürel gelişimi için sanata ve sanatçıya her zaman önem verilmesi gerekir. Sanat bir toplumun hayat damarlarından biridir. Sanata ve sanatçıya verilen değer o toplumun gelişmişliğini gösterir. Biz belediye olarak daima sanatçılarımızın yanında olacağız. Değerli sanatçılarımızla beraber sinema, resim, müzik ve edebiyatın bütün dallarında çocuklarımızı geleceğe daha iyi yetiştireceğiz. Ortaya çıkacak başarılarda da hep beraber övüneceğiz, inşallah” dedi. Başkan Ekinci "Bu güzel sergiye emek veren değerli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Muhteşem eserlerin olduğu sergiyi görmek isteyen tüm halkımızı sergiye davet ediyorum." diyerek Viranşehirlileri sergiye davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142