Title of a News Article

Akçakalelilerin keyfi yerinde

Akçakalelilerin keyfi yerinde
banner206

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın öncülüğünde ilçeye kazandırılan ilçenin ilk mesire alanı yoğun ilgi görüyor. Sıcaktan bunalan vatandaşlar yemyeşil alan içinde aileleriyle güzel vakit geçirme imkanı buluyor.

İlklerin başkanı Mehmet Yalçınkaya öncülüğünde ilçeye kazandırılan ilk mesire alanı aileleriyle birlikte mutlu bir gün geçirmek isteyenlerin durağı oldu.

Sıcak yaz günlerinde özellikle hafta sonu ve akşam saatlerinde Akçakale Mesire alanına adeta akın eden Akçakaleliler yeşilin ve doğanın tadını doyasıya çıkarıyor. İçerisinde kamelya, barbekü, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanlarının olduğu alan büyük küçük herkesin yoğun ilgisini görüyor. Kimi vatandaşlar piknik yapıp sevdikleriyle güzel anlar biriktirirken, kimi vatandaşlar da yeşil alan içerisinde spor yaparak vakit geçiriyor.

Alanın temizlik ve bakımı da Akçakale Belediyesi ekiplerince düzenli olarak yapılıyor.

BAŞKAN YALÇINKAYA: AKÇAKALE’YE NEFES OLDU

Yaptığı yazılı açıklama ile ilçeye kazandırdıkları mesire alanının ilgi görmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya “Mesire alanımız Akçakale’ye adeta nefes oldu. Vatandaşlarımızın ilgisi de böyle bir alana duyulan ihtiyacın göstergesidir. Yaz mevsimin ve doğanın keyfini çıkarmak isteyen tüm Akçakaleli hemşehrilerimi mesire alanına bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195