Title of a News Article

Tapuları Başkan Yalçınkaya dağıttı...

Tapuları Başkan Yalçınkaya dağıttı...
banner206
banner279

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya düzenlenen törenle yarım asırdır tapularını bekleyen Tatlıca Kırsal Mahalle sakinlerine tapularını teslim etti. Başkan Yalçınkaya “Tapularınız hayırlı olsun. Biz hizmete devam edeceğiz” dedi.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ile bir mahallenin daha tapu sorunu çözüldü.

Akçakale Belediyesi tarafından tapu teslim töreni düzenlendi. Belediye konferans salonunda düzenlenen törene Başkan Yalçınkaya, başkan yardımcıları, kurum amirleri ve hak sahipleri katıldı. Törende ilçeye yapılan çalışmaları anlatan Başkan Yalçınkaya tapu dağıtımına ilişkin ise “İnşallah yakın tarihte tapu dağıtımı bitecek. Yarın çocuklarınıza miras kalacak olan tapu. Bizim gayretimiz çabamız bu şehri ayağa kaldırmak. Çoluk çocuğunuz ile huzurlu yaşamanız. Birbirimize sarılacağız, bu şehri birlikte ayağa kaldıracağız. Tapularınız hayırlı olsun. Biz hizmete devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Konuşmanın ardından Tatlıca Kırsal Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşların tapuları teslim edildi. Mahallenin 50 yıllık tapu sorunu böylece mutlu sonla bitti.

Hak sahipleri Başkan Yalçınkaya ve ekibine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142