Title of a News Article

Yalçınkaya'dan Kandil mesajı...

Yalçınkaya'dan Kandil mesajı...
banner206
banner279

Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayımlayan Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya "Depremde hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara şifa diliyorum. Allah ülkemizi her türlü afet ve musibetlerden muhafaza eylesin. Kandiliniz mübarek olsun" dedi.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya Berat Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Yalçınkaya mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Cenab-ı Hakk’ın lütfu ve inayetiyle yeni bir Berat Kandili’ni daha idrak edeceğiz. 11 Ayın Sultanı Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandili'ni bu yıl 6 Şubat'ta yaşadığımız Şanlıurfa'mız da dahil 11 ilimizi ve ülkemizi derinden sarsan deprem felaketi nedeniyle buruk karşılıyoruz.

Depremden etkilenen tüm vatandaşlarımızın acısını derinden paylaşıyor ve belediye olarak da tüm imkânlarımızla depremzedelerin yanında olmaya gayret gösteriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; depremde hayatını kaybedenle rahmet, yaralılara şifa diliyorum. Allah ülkemizi her türlü afet ve musibetlerden muhafaza eylesin. Akçakaleli hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin mübarek Berat gecesini tebrik ediyorum.

Dualarımız ile bu gecenin birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, tüm insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Kandiliniz mübarek olsun"

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2023, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142