Title of a News Article

Akıllara durgunluk veren olay!

Akıllara durgunluk veren olay!
banner206

Mersin'de meydana gelen olayda 12 yaşındaki E.D. aynı yaştaki sınıf arkadaşını sınavdan düşük not aldığı için kendisiyle alay ettiğini öne sürerek öldürdü. E.D., Fatmanisa Yürekli'yi okul tuvaletinde su hortumuyla dövüp, bıçaklayarak katletti. Polis, olayda kullanılan suç aleti bıçağı da muhafaza altına aldı.

Olay, saat 12.00 sıralarında Mersin Hüseyin Okan Merzeci Ortaokulu'nda meydana geldi. E.D., aynı sınıfta eğitim gören Fatmanisa Yürekli'yi not yazarak okul tuvaletine çağırdı. E.D., tuvalette önce arkadaşını hortumla dövdü, ardından da evden getirdiği bıçakla boğaz ve karın kısmından ağır yaraladı. E.D. kaçarken, diğer öğrenciler okul yönetimine bildirdi. İhbar üzerine okula polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Fatmanisa Yürekli, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

12 YAŞINDA KATİL OLDU! KÖTÜ NOT ALDIĞI İÇİN

Yakalanıp, polis merkezine götürülen E.D., sınavdan kötü not aldığı için Fatmanisa Yürekli'nin kendisiyle alay ettiğini olayı da bu nedenle gerçekleştirdiğini söyledi. Polis, olayda kullanılan suç aleti bıçağı da muhafaza altına aldı. mynet.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142