Title of a News Article

Bahçelievler'de korku ve tedirginlik hakim...

Bahçelievler'de korku ve tedirginlik hakim...
banner206
banner279

6 Şubat günü Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve Şanlıurfa dahil 11 ili etkileyen büyük depremlerin enkazları halen tam anlamıyla temizlenebilmiş değil. Şanlıurfa'nın kalbi olan Haliliye'nin Bahçelievler semti, deprem sonrası adeta hayalet şehre dönüştü. Suriyelilerin ve hırsızların gece gündüz kol gezdiği Bahçelievlerde korku ve tedirginlik hakim. Bunun nedeni ise bölgede yaşanan hırsızlık olayları...

Binlerce insanın hayatını kaybettiği 6 şubat depremi büyük yara bıraktı. Şanlıurfa'da, orta ve ağır hasar alan bölge olan Bahçelievler'de şu günlerde yaşanan hırsızlık olayları vatandaşları bir hayli korkutuyor. 

Canlarını hiçe sayarak orta ve ağır hasarlı binalara girerek özellikle para eden metal eşyaları çalan kimliği belirsiz kişi yada kişiler vatandaşları adeta canından bezdirmiş durumda. 

KOLLU KUVVETLERİNİ GÖREVE DAVET ETTİLER

Suriyeliler dahil yaklaşık 3 milyon nüfusa sahip olan Şanlıurfa'da görevli 3 bine aşkın polis ve bunlara ek bekçi var. Yaşananlar karşısında şikayetlerini dile getiren bölge halkı, il emniyet müdürlüğüne seslenerek kollu kuvvetlerini göreve davet ettiler.

URFASTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142