Title of a News Article

Kan donduran cinayet!

Kan donduran cinayet!
banner206

İspanya'da 22 yaşındaki Sibora Gagani isimli genç kadın, 2014 yılında kaybolmuştu. İspanyol polisi, 2014 yılında kaybolan genç kadının cesedini duvarın içinde buldu. Gagani'nin eski sevgilisi, genç kadını öldürdüğünü ve vücudunu asitle erittiğini itiraf etti.

Arnavutluk'ta doğan ve İtalyan vatandaşlığına sahip olan Sibora Gagani, 2011 yılında Romeo ile birlikte Costa del Sol'a taşındı. Ondan ayrıldıktan kısa bir süre sonra 7 Temmuz 2014'te ortadan kayboldu.

CESET PARÇALARINI ÇÖP TORBASINDA BULDU

Polis, 22 yaşındaki Sibora Gagani'yi aramayı bırakmıştı, ancak eski sevgilisi başka bir cinayet şüphesinden dolayı geçen ay tutuklandıktan birkaç gün sonra genç kızı arama çalışmaları yeniden başladı. Eski çiftin Torremolinos'taki dairesini arayan Ulusal Polis memurları, 6 Haziran'da Sibora'nın kalıntılarını bir duvarın arkasındaki boşlukta bir çöp torbasında buldu.

2014'te kaybolan 22 yaşındaki genç kadının cesedi duvarın içinde bulundu

VÜCUDUNU ASİTLE ERİTMİŞ

Cinayetten dolayı tutuklanmasının ardından 45 yaşındaki zanlı, Sibora'yı öldürdüğünü itiraf etti .Şüpheli Marco Gaio Romeo genç kadının vücudunu eritmek için asit kullandığını itiraf etti. Ceset, Sibora'nın kimliğinin DNA testi ile doğrulanması için Malaga'daki Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. haberler.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195