Metro durağında ilişkiye girdiler..

Metro durağında ilişkiye girdiler..
banner206

Açık alanda cinsel ilişki skandallarının ardı arkası kesilmiyor! İstanbul'un önemli sahillerinden Bebek'te cinsel ilişkiye giren çiftin ardından bir ahlak dışı görüntü de Ümraniye'den geldi. Ümraniye'deki görüntülerde bir çiftin kimseye aldırış etmeden cinsel ilişkiye girdiği görülüyor. Görüntülerin ardından Ümraniye TT listesine girdi. Polis her yerde o çifti arıyor!

31 Mayıs'ta Bebek Sahili'nde yaşananların şoku henüz atlatılmamışken, benzer bir olay Ümraniye'de meydana geldi. Bebek'te sahil kenarında herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye giren çiftin görüntüsü tüm Türkiye'yi şoke etmişti. Sosyal medyada günlerdir konuşulan olayda çiftten biri gözaltına alınmış, diğeri de akıl hastanesine gönderilmişti.

etro

METRO DURAĞI DİBİNDE CİNSEL İLİŞKİ!

Bu olayın yankısı sürerken, benzer bir görüntü de Ümraniye metro durağı yakınında çekildi. Dün gece sosyal medyada paylaşılan videoda çift, metro istasyonunun hemen yanında, çevredekilere aldırış etmeden cinsel ilişkiye girdi. Ahlak dışı görüntüler bir anda Twitter'ın en çok konuşulanları arasına girerken, kullanıcılar da adeta olaya isyan etti.

ereurtj

SON DAKİKA: POLİS HER YERDE O ÇİFTİ ARIYOR!

Son dakika bilgisine göre İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Ümraniye'deki çirkin olayla ilgili soruşturma başlattı. Gelen bilgilere göre emniyet güçleri görüntülerden o kişilerin kimliklerini tespit etmek için harekete geçti. Çirkin görüntülerdeki iki kişi her yerde aranıyor. mynet.com

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2022, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142