Title of a News Article

Yaşlı kadınlarla ilişkiye girip para kazanacaktı! Dolandırıldı...

Yaşlı kadınlarla ilişkiye girip para kazanacaktı! Dolandırıldı...
banner206
banner279

İnternette gördüğü bir sitede jigolo olmak için form dolduran Trabzonlu 46 yaşındaki şahıs kayıt ücreti altında kendisini arayan kişiye bin 600 TL kaptırdı. Kendisinden tekrar para istenince 100 bin liralık kredi başvurusunda bulunan şahıs, banka yetkililerinin kendisini araması ve uyarması üzerine krediyi son anda iptal ettirip dolandırılmaktan kurtuldu.

Trabzon'da yaşayan S.A. (46) adlı vatandaş, iddiaya göre yüksek kazanç vadeden bir internet sitesinde gördüğü jigolo başvuru formunu doldurdu. Akabinde internet sitesi adına telefonla kendisini arayan kişinin kayıt ücreti adı altında bin 600 lira istemesi üzerine bu parayı dolandırıcıların banka hesabına yatırdı.

100 BİN TL KREDİ ÇEKMEK İSTEDİ

Dolandırıcıların kendisinden tekrar para istemesi üzerine mobil bankacılık üzerinden 100 bin TL kredi başvurusunda da bulunan S.A., banka yetkililerinin teyit amaçlı kendisini araması ve dolandırıcılık olabileceği ile ilgili uyarması sonrasında kredi başvurusunu iptal ettirdi.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Trabzon Emniyet Müdürlüğüne giden S.A. adlı vatandaş jigolo sitesi yetkilileri hakkında dolandırıcılık suçundan şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi. (haberler.com-iha)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142