Aksoy, ilçede seferberlik başlattı

Aksoy, ilçede seferberlik başlattı
banner206
banner279

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un üzerinde önemle durduğu konulardan birisi olan yeşil alan oranını arttırmak için ilçede çalışmalar sürdürülüyor.

Daha yeşil bir Bozova için yeni açılan alanlarda ağaçlandırma çalışmalarını genişleten Başkan Aksoy ve ekibi, ağaçları toprak ile buluşturmaya devam ediyor. 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, “Bu dünyada bırakabilecek en değerli mirasın ağaç olduğunu ve gelecek nesillere bırakacağımız en anlamlı ve değerli eserlerden biri ağaçtır. Bozova Belediyesi olarak yeşillendirme çalışmalarına önem veriyoruz ve yeşil alanların korunmasına hassasiyet gösteriyoruz. ‘ kıyametin kopacağını bilseniz dahi elinizdeki fidanı dikin’ diye buyuran Peygamberimiz hazreti Muhammed’in ümmeti olarak gelecek nesillere daha yeşil ve daha yaşanılır bir dünya bırakmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz, Allah’ın izniyle daha çok ağacı toprakla buluşturacağız. Yaptığımız çalışmalar ilçemize ve vatandaşlarımıza daha sağlıklı ve yaşanılır bir alan oluşturmaya ve daha estetik bir görünüm kazandırmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Bozova Belediyesi Ekipleri gölbaşı mahallesi sağlık sokak ve okullar bölgesinde ağaç dikim çalışmalarına devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142