Title of a News Article

Aksoy, muhtarlarla bir araya geldi

Aksoy, muhtarlarla bir araya geldi
banner206
banner279

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, ilçeye bağlı mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. 

Kırsal mahalle muhtarları ile Belediye meclis salonunda bir araya gelen Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, mahalle muhtarlarının talep ve isteklerini dinleyerek 2022 yılında yapılacak hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.

Toplantıya 20 mahalle muhtarı, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan yardımcıları ve teknik ekip katılım sağladı. Mahalle muhtarları, mahallelerinin istek ve talepleri dışında bugüne kadar yapılan hizmetler içinde ayrıca Başkan Aksoy'a teşekkür ettiler.

Bozova Belediyesi tarafından bugüne kadar yapılan çalışmalar slayt gösterimi ile izlenime sunuldu.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, "Görev sürecimiz boyunca, hizmet gitmemiş hiçbir mahallemiz kalmayacak. 2022 yılımızın yeni bütçesi ile Bozova ilçemize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugün 20 Mahalle muhtarımız ile bir araya gelerek muhtarlarımızın talep ve isteklerini dinledik. Gerek bize ait olan talepleri gerek ise büyükşehir belediyemize ait olan taleplerin notlarını aldık. İnşallah elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Sayın muhtarlarımıza toplantıya katıldıkları için teşekkür ederim. 88 mahalle muhtarlarımızın hepsi ile bir araya gelmeye devam edeceğiz. Bundan Emin olun ki Suphi Aksoy’u ne kadar tanıyor iseniz bizim elimizden ne geliyorsa bütün kırsal mahallelerimize hizmet yapacağız." Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142