Title of a News Article

Bozova'da ki bayramlaşmaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi

Bozova'da ki bayramlaşmaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi
banner206
banner279

Bozova Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşmada bir ilk oldu. İki yıldan bu yana pandemiden dolayı kutlanamayan bayramların ilki bu yıl yaşandı.

Bozova Belediyesi ev sahipliğinde Bozova İlçe Kaymakamlığı, Ak Parti ilçe Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlenen bayramlaşmaya ilgi büyük oldu. 7’den 77’ye herkesin kaldığı bayramlaşma, bayram havasında geçti. 

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Bozova İlçe Kaymakamı Akın Oruç ile birlikte Bozova Belediyesi Yeşilova Kültür merkezinde düzenlediği bayramlaşmaya Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Vuran, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Başkanları, STK Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluş Amirleri, Mahalle Muhtarları, ve vatandaşlar katıldı. 

Bayramlaşma sonrası yazılı bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Suphi Aksoy; ‘uzun bir aradan sonra bayramlaşma için bir araya geldiğimiz bu günde, küskünlüklerin olmadığı, sevginin ve huzurun olduğu bir ortamda bayramlaştık. İlçe Kaymakamımız ile ortaklaşa düzenlediğimiz bayramlaşma programına katılan herkese şükranlarımı sunuyorum. İnşallah en kötü günümüz böyle olur’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142