Title of a News Article

Bozova'da Önül coşkusu

Bozova'da Önül coşkusu
banner206
banner279

Bozova Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri hız kesmeden devam ederken, Bozova’nın konuğu İlahi Ses sanatçısı Abdurrahman Önül oldu.

Kent meydanında düzenlenen Ramazan Etkinliklerine Bozovalı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gösterildi. Kent meydanındaki etkinlikler, Hacivat-Karagöz orta oyunu ile başlarken, İlahi ses sanatçıları Emrah Güneş’in bir birinden güzel ilahi eserlerinin ardında, Ünlü İlahi ses sanatçısı Abdurrahman Önül Bozova’lılarla buluştu. Program boyunca gönüllere dokunan ilahileri seslendiren, Abdurrahman Önül’e Belediye başkanı tarafından plaket takdim edildi. 

Ramazan etkinlikleri programı ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Suphi Aksoy; ‘öncelikle böylesi güçlü bir ilahi ses sanatçısının ilçemize gelmesi beni ve tüm Bozovalı halkımızı bahtiyar etmiştir. Ünlü İlahi Ses sanatçısı Abdurrahman Önül ve ekibini şirin ilçemizde ağırlamaktan son derece büyük mutluluk duydum. Düzenlenen bu güzel ramazan etkinliğine katılan tüm Bozovalı hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum.Bozovalı halkımız için ne yapsak azdır. Bizi ve Bozovalı hemşehrilerimizi mutlu etmiştir. Mutluluk duyduk. layıktır’dedi  

Etkinliklere katılan Bozovalı vatandaşlar yaptıkları açıklamalarında; ‘bu yıl belediyemiz tarafından düzenlenen ramazan etkinlikleri için başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere tüm belediye personeline teşekkür ediyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte de bu tür etkinlikler devam eder’ dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142