Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karşıyaka ve Sırrın mahallelerinde düzenlenen mahalle toplantılarında mahalle sakinleriyle buluştu. Başkan Canpolat, 31 Mart seçimlerinde AK Parti’ye destekleri için Karşıyaka ve Sırrın mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Başkan Mehmet Canpolat, beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve MHP Haliliye İlçe Başkanı Ali Demir ile birlikte Karşıyaka Mahallesinde Ali Yıldız ve Cuma Ülkünç tarafından düzenlenen mahalle toplantısına katıldı. Kalabalığın yoğun teveccühü ile karşılaşan Başkan Mehmet Canpolat, konuşmasında şunları söyledi:

“Karşıyaka Mahallemiz her zaman olduğu gibi yine AK Partinin yanında. Büyükşehir Belediyesinde Zeynel Abidin Beyazgül’ün, Haliliye’de Mehmet Canpolat’ın ve meclis üyelerinin yanında olduğunu bugün sokağa dökülerek ortaya koydu. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizlere ne kadar hizmet etsek azdır. Karşıyaka’mızı ne kadar güzelleştirsek azdır. Karşıyaka’mızı güzelleştirmeye devam edeceğiz inşallah.

En beğenilen milletvekilleri belli oldu! Urfalı vekil de listede En beğenilen milletvekilleri belli oldu! Urfalı vekil de listede

İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı’da, AK Parti’ye verdikleri destekler için teşekkür ederek, “Maşallah Karşıyaka Mahallesi kararını vermiş. 31 Mart akşamı Karşıyaka, Allah’ın izniyle bütün sandıklarda AK Parti diyecek. Bundan şimdiden eminiz. Hem Haliliye ilçemizde, hem de Büyükşehir Belediyemize Ak Parti’ye olan olan desteginizi şimdiden hissediyorum” diye konuştu.

Başkan Mehmet Canpolat, daha sonra Sırrın Mahallesinde Demirdal ailesinin düzenlediği ev toplantısına katıldı. Aileye destekleri için teşekkür eden Başkan Canpolat, mahallede son olarak Hasan Bulut tarafından düzenlenen mahalle toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Canpolat, AK Parti’ye katılan vatandaşlara rozet taktığı konuşmasında şunları kaydetti:

“Sırrın Mahallesi kardeşliğin yoğrulduğu, mayasının buradan atıldığı birlik ve beraberliğin sembolü her zaman devleti ile milleti ile hareket eden güzide bir mahallemiz olmuştur. Burada hiçbir zaman kavga gürültü olmaz. Burada her zaman kardeşlik olur ve barış olur bugün yine bizleri kabul ettiniz. Bizleri bağırınıza bastınız. Sizleri ne kadar teşekkür etsek azdır. AK Parti demek hizmet demek, hizmetin partisi demek. Bizler de hizmetin adaylarıyız, sizlerin hizmetkârıyız. 31 Mart‘ta inşallah güçlü desteginiz ile Sırrın’da bizleri birinci olarak çıkaracağııza inancımız tam. Sizlere hizmet etmenin gururunu yaşayacağız. Bugüne kadar hep hizmet ettik ve yine hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Konuşmaların ardından Başkan Canpolat, mahalle sakinlerine AK Parti rozeti taktı.