Deprem Bölgesindeki sorunları yerinde tespit edecek ve ilgili makamlara çözüm iletecek olan heyet listesi içerisinde Şanlıurfa MHP Milletvekili İbrahim Özyavuz'da bulunuyor.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yaptıı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"MHP olarak, depremzede vatandaşlarımızı bir an bile ihmal etmeden, onların sorunlarını çözüme kavuşturma ve hayatlarını mümkün olan en kısa sürede normale döndürme yolunda çaba göstermeyi kutsal bir görev bilmekteyiz. Bu temel düşünceden hareketle Milliyetçi Hareket Partisince, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla deprem bölgesinde hayatlarını sürdürmeye çabalayan halkın istek ve ihtiyaçlarını yakından tespit etmek, devlet kurumlarının çalışmalarını yerinde takip etmek amacıyla milletvekillerimizden meydana gelen yeni bir 'Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti' oluşturulmuştur.

İşte Heyet listesi;

Bağıban’dan Kurban Bayramı Mesajı Bağıban’dan Kurban Bayramı Mesajı

Heyet; Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Elazığ Milletvekili Semih Işıkver ve Kilis Milletvekili Mustafa Demir'den oluşmaktadır. Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti, öncelikle depremzede vatandaşlarımızla bir araya gelerek onların dertlerini ve acılarını paylaşacak, devam eden sorunlarını ve mevcut ihtiyaçlarını yerinde belirleyecektir."