Bugün MHP lideri Bahçeli'nin parti grubuna 15 dakika geç gelmesi ve konuşmasını oturarak yapması dikkatlerden kaçmadı. MHP'li kaynaklar Bahçeli'nin ciddi bir sorunu olmadığını yönünde açıklama yapsa da salondan gelen bir görüntü endişeleri artırdı.

Partisinin grup toplantısında gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup salonuna 15 dakika geç gelmesi ve konuşmasını oturarak yapması akıllara "Ciddi bir sağlık sorunu mu var?" sorusunu getirdi. Çok geçmeden konuyla ilgili MHP'li kaynaklardan bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada Bahçeli'nin grup toplantısı öncesinde küçük bir tansiyon problemi yaşadığı ve şu anda herhangi bir sağlık sorununun bulunmadığı ifade edildi.

Bomba iddia! İstifa edip yeni partiyle... Bomba iddia! İstifa edip yeni partiyle...

SEVENLERİNİ ENDİŞELENDİREN GÖRÜNTÜ

Ancak çok geçmeden Bahçeli'nin konuşmasını tamamladıktan sonra salondan çıktığı anlara ilişkin görüntüler servis edildi. Görüntülerde Bahçeli'nin oturduğu yerden kalkmakta zorlandığı ve yürümekte zorlandığı görüldü. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler Bahçeli'nin sevenlerini endişelendirdi. Haberler.com