İzmir'de sabah saatlerinde duş almak için banyoya giren 12 yıllık polis memuru Cahit Alkan, elektrikli şofbendeki kaçaktan dolayı akıma kapılarak yaşamını yitirdi.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde, duş almak için banyoya giren 12 yıllık polis memuru, elektrikli şofbendeki kaçak nedeniyle akıma kapılarak yaşamını yitirdi.DUŞ ALMAK İSTEMİŞTİBayraklı'nın Gümüşpala Mahallesi'nde meydana gelen olayda sabah saatlerinde duş almak için banyoya giren 12 yıllık polis memuru Cahit Alkan (38), elektrikli şofbendeki kaçaktan dolayı akımına kapıldı.

Urfa'da 17 yaşındaki genç husumetlisini petrol istasyonunda öldürdü Urfa'da 17 yaşındaki genç husumetlisini petrol istasyonunda öldürdü

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİDurumu fark eden yakınları sağlık ekipleri ve polise haber verdi. İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekipleri, Alkan'ı ambulansla özel bir hastaneye kaldırdı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen evli ve 1 çocuk babası olan Cahit Alkan kurtarılamadı. Alkan'ın cenazesi, İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polisin olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.