Title of a News Article

Bakan Özer Urfa'da...

Bakan Özer Urfa'da...
banner206

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bir dizi temaslarda bulunmak üzere bugün sabah saatlerinde Şanlıurfa'ya geldi.

Ankara’dan uçakla Şanlıurfa GAP Havalimanı’na gelen Bakan Özer’i, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt karşıladı. Bakan Özer, Şanlıurfa Valiliği’ni ziyaret etmek üzere havalimanından ayrıldı.

Valilik ziyaretinin ardından burada toplantı salonunda il eğitim değerlendirme toplantısına katılacak olan Bakan Özer, daha sonra Eyyübiye Buhara Eğitim Kampüsü Atatürk Anadolu Lisesini ziyaret edecek. Burada ki ziyarette dile getirilecek olan en başlıca sorunlardan birisi üst geçidin olmayışı. Çünkü, bu kampüste okuyan yüzlerce öğrenci Şanlıurfa Gaziantep Karayolunda üst geçidin olmayışından dolayı birçok tehlikeden geçerek gidip geliyor. Yaşanan bu sorunla ilgili olarak Bakan Özer'in girişimlerde bulunması bekleniyor.

​​​​​​Ardından Eyyübiye Dr. Cavit Özyeğin ilk-orta okulu, Haliliye Zeytin Dalı eğitim Kampüsü, Karaköprü GAP mesleki ve teknik Anadolu Lisesini ziyaret edecek.

​​​​​​Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini de ziyaret edecek olan Bakan Özer son olarak AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek.

​​​​​​Özer, günü birlik programını bu şekilde tamamlayıp yine hava yoluyla Şanlıurfa'dan ayrılacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2022, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195