Title of a News Article

Rektörden Urfa vakfına ziyaret...

Rektörden Urfa vakfına ziyaret...
banner206
banner279

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tahir Güllüoğlu Ankara Şanlıurfa Vakfını ziyaret etti.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tahir Güllüoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Cenap Cevheri ile birlikte Şanlıurfa Vakfı Başkanı emekli Korgeneral Kemal Alataş ve Başkan yardımcısı İsmail Bağıban'ı ziyaret ederek vakıf hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette Rektör Güllüoğlu tarafından Harran Üniversitesi’nce gerçekleştirilen faaliyetler ve geleceğe yönelik projeler hakkında bilgi verildi. Ziyaret ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Şanlıurfa Vakfı Başkanı Emekli Korgeneral Kemal Alataş " sayın Rektörümüz

Kısa süre içerisinde Harran Üniversitesinde gözle görülür hizmetlere imza attı, bugün bizleri ziyaret ederek yapılan ve yapılması planlananlar projeleri konuştuk, memnuniyet duyduk ve takdirle karşıladık, Şanlıurfa Vakfı olarak Harran Üniversitemize yönelik tüm hizmetlerinde her türlü desteği vereceğiz, Rektörümüz hemşehrilerimiz Sn.Güllüoğlu ve ekibine başarılı çalışmalarının devamını diliyorum"dedi.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tahir Güllüoğlu ise, Ankara Şanlıurfa Vakfının varlığı bizleri memnun ediyor, önemli bir misyonu taşıyorlar, sayın Başkanımız Kemal Alataş paşamıza ve yönetimine şükranlarımı sunuyorum, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142