Title of a News Article

Mevsimlik tarım işçilerini ziyaret ettiler

Mevsimlik tarım işçilerini ziyaret ettiler
banner206
banner279

Gelecek Partisi Ankara Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk, beraberindeki kadın kolları üyeleri ile birlikte Ankara’nın Polatlı ilçesinde çalışan mevsimlik tarım işçilerini ziyaret ettiler.


Geçimlerini sağlamak için Türkiye’nin birçok şehrinden Ankara’ya giden mevsimlik işçileri ziyaret ederek sorunları dinleyen Gelecek partisi Ankara Kadın Kolları Başkanı Nimet bolluk mevsimlik tarım işçisi çocuklarına birde oyuncaklar hediye ettiler.

Ziyarete Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Şükrü Kırboğa ve Ankara Kadın Kolları üyelerine Genel Merkez ile il yönetim kurulu üyesi Mehmet Erdem ve gençlik kolları üyesi Ahmet Sait Durmuş eşlik etti.

İşçileri ziyaret ettikten sonra açıklamalarda bulunan Sosyal Politikalar Başkan yardımcısı Şükrü Kırboğa: 'Çocuklarının eğitimlerinin aksamasından yakınan işçiler kalıcı bir çözüm üretilmesi gerektiğini' belirtti.

Ankara Kadın kolları başkanı Nimet Bolluk ise ‘’mevsimlik tarım işçilerinin ve eğitim süreci aksayan çocuklarının sorunlarını her platformda dile getirmeye devam edeceklerini söyledi’’.

Gelecek Partisi Parti kurucular kurulu üyesi ve Sosyal politikalardan sorumlu Başkan yardımcısı Şükrü Kırboğa mevsimlik işçilerle ilgili rapor hazırlamış, çözüm ve önerileri noktasında sunulan raporda kamuoyunda yankı bulmuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142