Title of a News Article

Urfalı Bakan'dan heyecanlandıran mesaj

Urfalı Bakan'dan heyecanlandıran mesaj
banner206
banner279

Hazine ve Maliye Bakanı Şanlıurfalı Nureddin Nebati, memur ve emeklileri heyecanlandıran bir zam mesaj verdi. Nebati, "Memurumuzu bugüne kadar koruduk bundan sonra da korumaya devam edeceğiz. Sabit gelirlilerin hakkını koruyan tedbirleri alacağız. Emeklilerimiz için de arkadaşlarımız çalışıyor. Emeklilerimizi memnun edecek bir çalışma olacağına ilişkin benim de kanaatim çok yüksek." açıklamasında bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, canlı yayında NTV Ankara İstihbarat Şefi Ahmet Ergen'den gelen sorunları cevapladı. Memur ve emeklilerin günlerdir merakla beklediği zam haberleri ile ilgili konuşan Bakan Nebati, herkesi heyecanlandıran bir mesajı verdi.

"GÜZEL ŞEYLER OLACAK"

Emekli ve memurların beklentisini yükselten bir açıklama yapan Bakan Nebati, "Memurlarımıza gerekli ek artışlar yapıldı. Ücretliler için gereken adımlar atıldı. Kurumlar Vergisi'nde düşüş yapıyoruz, KDV'de önemli düzenlemeler yapıyoruz, güzel şeyler olacak. Bu çalışmaların neticelerinde enflasyon beklentimiz aşağı yönlüdür. Emeklilerimiz için de ilgili bakanlıklarımız, arkadaşlarımız çalışıyor. Bununla ilgili yapılacak iyileştirmenin emeklilerimizi mutlu edecek bir iyileştirme olacağına inanıyorum." şeklinde konuştu.

"ALGIYLA HAREKET EDERSENİZ KAYBEDERSİNİZ"

Nebati son olarak, "Ekonomi yönetimimize, sayın cumhurbaşkanımıza, siyasal iktidara lütfen gereken ihtimamı gösterin. Çünkü algılarla, sosyal medyayla hareket ederseniz kaybedersiniz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2021, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142