Yeniden Refah Partisi Lideri Dr. Fatih Erbakan yarın Şanlıurfa'ya geliyor. 31 mart seçimlerinden zaferle ayrılan Mehmet Kasım Gülpınar'ı tebrik etmeye gelecek olan düzenlenecek olan basın toplantısına katılacak.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gelecek olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yerel seçimlerden en iyi çıkış liderlerden birisi oldu.

Şanlıurfa'da da olmaz denilenin olduğu 31 mart yerel seçimlerini Yeniden Refah Partisi çatısı altında AK Parti'den istifa eden milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar kazandı.

Başak, Urfa'ya pozitif ayrımcılık yapılacak' Başak, Urfa'ya pozitif ayrımcılık yapılacak'

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mehmet Kasım Gülpınar, yarın Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'ın da katılacağı bir basın toplantısı düzenleyecek.

Erbakan'ın ilk durağı Bozova ilçesi olacak. Akabinde 10.30'da Taş saray restorantta basın toplantısına katılacak. Buradan Büyükşehir Belediye Başkanlığına giderek Başkan Mehmet Kasım Gülpınar'ı tebrik edecek.

Ardından ise, merkez Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü ilçe teşkilatı ziyareti ve esnaf gezisine çıkılacak.

Son olarakta Harran ilçe teşkilatı ziyaret edilecek. 

Urfa temaslarıyla ilgili paylaşımda bulunan YRP lideri Erbakan, 'Teşekkür ve tebrik ziyaretlerimiz için yarın peygamberler şehri Şanlıurfa’dayız inşallah.' dedi.