Çelik Ailesi İle Demirkol Ailesi Akraba Oldular.

Ak Parti Artvin Milletvekili eski Bakanlardan Şanlıurfa eski Milletvekili Faruk Çelik'in Doktor Kızı Zeynep, Haliliye eski Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'un oğlu Nihat Demirkol ile yaşamını birleştirdi.  

I M G 20240511 W A0053

Eski Bakan ve Şanlıurfa eski Milletvekili Faruk Çelik, Bürokrat Uğur Büyükhatipoğlu'nun kızı Ezgi'yı oğlu Enes ile 2016 yılında evlendirdikten sonra bu kez kızını Haliliye eski Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'un oğlu Nihat'a vererek akraba oldu. İki dönem Şanlıurfa Milletvekili olarak siyasete bulunan Faruk Çelik, Şanlıurfa için çok sayıda önemli eserlere imza atmıştı. 

İbo'nun ilk eşi Adalet hanım hacca gitti İbo'nun ilk eşi Adalet hanım hacca gitti

Çelik ve Demirkol ailelerinin Şanlıurfa’da özel bir otelde gerçekleşen düğününe birçok tanınmış isim katıldı. Genç çiftlerin salona gelmesiyle düğün başladı. İlk olarak resmi nikaha geçildi.

548A3319 14B5 48E7 86E3 Dcecf309Fbeb

Doktor Çiftin nikah şahitliğini TBMM Başkan Vekili Bekir Bozdağ, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti grup Başkanı Gaziantep Milletvekili Abdülhamid Gül, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı M.Kasım Gülpınar, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Vali Hasan Şıldak yaptı. Şanlıurfa İl Müfüsü Ramazan Tolan resmi nikahı kıyan isim oldu.

Müftü resmi nikahın ardından dua okudu.

Genç çiftin nikah cüzdanlarını ise Bekir Bozdağ verirken, görkemli düğüne; TÜRK-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Ak parti grup Başkanı Abdülhamid Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, TBMM Meclis Başkan vekili Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Hikmet Başak, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıltak, Şanlıurfa eski Valisi Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Konya eski Milletvekili Halil Etyemez, Şanlıurfa eski Muzaffer Çakmaklı, Mehmet Yalçınkaya, Mahmut Kaçar Kemalettin Yılmaztekin, Mehmet Akyürek, AK Parti il Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Ak Parti genel merkezi  Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Mehmet Tuncak, AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Ali Kurt, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, iş adamları Hıdır Tebret, Mehmet Demir, Müslüm Berham, Abdurrahman Eyyüpoğlu, Suphi Bucak, Danıştay üyesi Uğurhan Kuş, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Yunus emre Büyükyurt, Ankara başta olmak üzere Bursa ,Artvin ve Şanlıurfa'dan çok sayıda Belediye Başkanı, iş ve bürokrasinin önemli isimleri katıldı. 

I M G 20240511 W A0059

Şanlıurfalı Bürokrat Uğur Büyükhatipoğlu'nun kızı Ezgi Büyükhatipoğlu'nu oğlu Enes Çelik'e gelin alan Şanlıurfa eski Milletvekili Faruk Çelik bu kez Şanlıurfa'ya gelin vermesiyle. Şanlıurfalı iki aile ile akraba oldu. Çelik'ın düğününe gelenler, Çelik ailesinin artık Urfalı olduğunu ifade ettiler. 

Whatsapp Image 2024 05 11 At 22.46.13

Şanlıurfaspor eski Kulüp başkanı Hüseyin Akgün’ün kirveliğini yaptığı görkemli Düğünde Yöresel anlar yaşandı.

Genç çiftin mutlu gününde ilk sahneye Artvin Arhavi folklor ekibi çıktı. Akabinde Şanlıurfalı ünlü sanatçı Zekeriya Ünlü sıra gecesi ekibiyle konuklara keyifli dakikalar yaşattı.

Whatsapp Image 2024 05 11 At 22.46.46