Title of a News Article

Başkan Ekinci Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Başkan Ekinci Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor
banner206
banner279

Başkan Ekinci Güne Esnaf Ziyareti İle Başladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Ekinci, sabah saatlerinde Belediye meclis üyesi Cuma Koyuncu ile birlikte Ceylanpınar Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti.


İşyerlerini tek tek gezerek esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Ekinci, esnaflarla sohbet ederek, sorun ve taleplerini de dinledi.
Başkan Ekinci, esnaflarla yaptığı sohbette Viranşehir’in geleceği için tüm güçleriyle gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirterek Belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.


İlçe esnafının her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Salih Ekinci, “Viranşehir'imize en iyi hizmet için halkımızla her an iç içeyiz.

Bugün de güne esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek başladık. Esnaf kardeşlerimizle hasbıhal ettik. Hemşehrilerimizin istek ve önerilerini birebir dinlemek için her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz.

Viranşehirimizi hep birlikte el ele gönül gönüle daha güzel yerlere taşıyoruz ve taşıyacağız. Bizleri her daim sevgi ve muhabbetle karşılayan, gönüllerini açan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyor, esnaflarımıza hayırlı, bereketli bol kazançlar diliyorum.” dedi. 

Ekinci, Esnaf ziyaretinde karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip, talepleri dinledi.
Esnaf ve vatandaşlar ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142