Title of a News Article

Birecik'te Pınarbaşın'a tam destek

Birecik'te Pınarbaşın'a tam destek
banner206


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Faruk Pınarbaşı, Birecik’te bulunan seçim ofisinin önünde binlerce vatandaşla buluştu.
14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını ara vermeden sürdüren Pınarbaşı, Birecik ilçe merkezinde bulunan seçim bürosunun önünde vatandaşlar ile buluştu. Yoğun katılımla gerçekleşen buluşma mitinge dönüştü. Mitinge Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam,  Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, AK Parti Birecik ilçe Başkanı Halil Yavuz,  Halfeti ilçe başkanı Ökkeş Ayberk,  mahalle muhtarları ve yaklaşık 7 bin kişi katıldı. 
Miting havasında geçen coşkulu kalabalığa hitap eden Pınarbaşı vatandaşları selamlayarak 14 Mayıs seçimlerinin şer odaklarına karşı büyük bir mücadele olduğunu vurguladı. Pınarbaşı, seçimin ülkenin savunma sanayisinde dışa bağımlı olmamak için verilen en büyük mücadele olduğunu belirterek, vatandaşları sandık başına gitmeye ve AK Parti'ye destek olmaya çağırdı. Ayrıca, Pınarbaşı, bu seçimde Şanlıurfa'nın 14 milletvekiliyle meclise gireceğini ve dünya lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden cumhurbaşkanı seçilerek ülkeyi daha da güçlendireceğini söyledi. Katılım sağlayan vatandaşlar da coşkulu bir şekilde Pınarbaşı'na destek mesajları verdi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195