Title of a News Article

Cübbeli Ahmet Uyardı!

Cübbeli Ahmet Uyardı!
banner206

Cübbeli Ahmet hocadan  Saadettin Ustaosmanoğlu'na tepki

İsmailağa Cemaatinin tanınan siması Ahmet Mahmut Ünlü, Saadettin Ustaosmanoğlu'nun "Hamas nasıl Yahudiye karşı başarılı'' olduysa biz de ayaklanıp Türk devletini yıkalım sözlerine tepki gösterdi. Mahmut ünlü Ustaosmanoğlu'nun sözlerine karşılık tv ekranında dinleyicisi uyardı. 

"Saadettin Ustaosmanoğlu’nun Hamas’ı örnek vererek: “Hamas nasıl Yahûdîye karşı başarılı olduysa biz de ayaklanıp Türk devletini yıkalım.” meâlindeki sözü büyük bir provokasyon işâretidir. Hiçbir Müslümân, özellikle gençler devletin asker ve polisine karşı kıyâm yaparak iç savaş provaları yapmak isteyen bu gibi kimselere aldanmasın" uyarısında bulunan Cübbeli Ahmet Mahmut Ünlü X hesabından  şu ifadeleri kulanarak geniş bir açıklamada bulundu;

"Değil Müslüman hiçbir akıl sahibi Türk askerini ve polisini Yahûdî ile eş tutan birine prim vermez. “Ustaosmanoğlu” soyadını kullanarak herhangi bir açıklama yapan kişi veya kişilerin Mahmud Efendi Hazretlerimizin akrabâsı olması aslâ kimseyi etkilemesin. Zîrâ esâs olan kişinin kimliği değil ne yolda olduğu ve nereye dâvet ettiğidir. Bu konuda canlı yayında yapmış olduğum reddiye konuşması inşâallâh yarın kamuoyuyla paylaşılacaktır. Mutlaka insanlara ulaştıralım ki hiçbir Müslümân bu gibi iç savaş çığırtkanlarına kapılıp da dünyâ ve âhiret zararına uğramasın."

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2023, 19:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142