Title of a News Article

İYİ Parti Bozova'da açılış yaptı

İYİ Parti Bozova'da açılış yaptı
banner206
banner279

Bozova’da miting gibi seçim bürosu açılışı

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerde İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Bozova’da miting gibi seçim irtibat bürosunun açılışına katıldılar.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim ve beraberindekiler ile birlikte Bozova’da bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek ve dualarını istedi.

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinden sonra seçim ofisinin açılışı için alan geçen İYİ Parti Milletvekili adayları burada14 Mayıs 2023 Seçim tarihi belirlendiği günden itibaren çalışmalarına hız veren İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Arusoğlu, Seçim Bürosu miting gibi yapılan bir açılışla gerçekleşti.

İYİ Parti Şanlıurfa 1. sıra Milletvekili Adayı Emin Yetim burada yapmış olduğu açıklamada 

14 Mayıs akşamı zaferle ayrılacakları bir seçim için var güçleri ile çalıştıklarını ve bu şekilde mücadele etmeye devam edeceklerini ifade ederek Zafer İYİ’lerin olacaktır. Dedi 

Katılımın yoğun olduğu gözlenen açılışta 28 Dönem İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Arusoğlu burada yapmış olduğu açıklamada şunları dile getirdi.

Bugün burada Bozova ilçemizin kıymetli Bozovalı hemşerilerimin yoğun katılımıyla seçim büromuzun açılışını gerçekleştirdik. Bizler bugün burada gördük ki bu kısa zamanda yoğun katılım sağlayabilmişsek demek ki bu güveni vatandaşımıza vermişiz.

Bu gurur ve onurla seçim günü bu zaferi hep birlikte göğüsleyeceğimize eminiz. Açılışımıza katılan vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyor Adaylarımıza başarılar diliyorum. Dedi.

Bozova ilçesinde İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Av. M.Ali Arusoğlu’nun seçim irtibat bürosunun açılışına İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, İYİ Parti Şanlıurfa il Başkanı M. Sadık Köroğlu, kadın kolları gençlik kolları, teşkilat üyelerinin yanı sıra çok sayıda Bozovalı katılım sağladı.

Yapılan miting gibi açılış töreninden sonra verilen toplu iftar yemeği ile program son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142