Title of a News Article

Yarın 5 ülkede büyük terör eylemleri olacak!

.

Yarın 5 ülkede büyük terör eylemleri olacak!
banner206

Uluslararası hacker grubu Anonymous, İŞİD'in 22 Kasım Pazar(yarın) günü ABD, Endonezya, İtalya, Lübnan ve Paris'te yeni saldırılar düzenleyeceğini duyurdu.

Uluslararası hacker grubu Anonymous, terör örgütü İŞİD'in 22 Kasım Pazar günü ABD, Endonezya, İtalya, Lübnan ve Paris'te yeni saldırılar düzenleyeceğine ilişkin bilgilere ulaştıklarını açıkladı.

 

"IŞİD' BİLDİRMEK İSTİYORUZ"

Anonymous İŞİD'in, ABD'nin Georgia eyaletine bağlı Atlanta Kentinde, Philips Arena'da pazar günü düzenlenecek Dünya Güreş Gösterisi'ne de saldırı düzenleyeceğini öne sürdü. Anonymous, amaçlarının tüm dünyayı, yada saldırı düzenlenme olasılığı bulunan etkinliklere katılacak kişileri uyarmak olduğunu açıklayarak "İŞİD'e de, yapacakları eylemlerden dünyanın haberi olduğunu bildirmek istiyoruz ki belki bu eylemleri iptal ederler" dedi.

 

TEK TEK ADRES VERDİLER

Anonymous yarın İŞİD saldırısına uğrayacağını öne sürdüğü hedefler arasında Paris'te kadınların yapacağı toplu gösteri, bir oyun salonu, Roma ve dünyanın başka kentlerinde de kutlanacak Mesih Bayramı, ABDli heavy metal grubu Five Finger Death Puch'ın Endonezya'da vereceği konser, Lübnan'da Holy Spirit Ünivesitesi'nde düzenlenecek Pastoral Günü olduğunu ileri sürdü. Anonymous, IŞİD'in söz konusu saldırıları planladığına ilişkin kanıtları da yetkililerle paylaştıklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2015, 23:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142