Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu,  Üniversite Hastanesi personeliyle iftar programında bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, üniversite personeliyle bir araya gelerek tanışma programlarını sürdürüyor. Rektör Güllüoğlu, Harran Üniversitesi Hastanesi personeliyle iftar programında bir araya gelerek hem tanıştı hem de birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

İftar programına; Rektör Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu ile birlikte Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat Denek, Genel Sekreter Zübeyir Zorlu, Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İdris Kırhan, başhekim yardımcıları, hastane yönetimi ile hastanede görevli personel katıldı.

İftar programında konuşan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güllüoğlu Harran Üniversitesi Hastanesi çalışanlarına bölgeye nitelikli sağlık hizmeti sunarken gösterdiği özverili çalışmalar için teşekkür ederken, bundan sonra da vatandaşlara en iyi sağlık hizmetinin verileceğine inandığını dile getirdi.

Hoşgörünün ve paylaşmanın anlam kazandığı Ramazan ayında tutulan oruçların ve duaların kabul olması dileğinde bulunan Rektör Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, herkesin önümüzdeki hafta kutlanacak olan Ramazan Bayramı’nı da tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Rektör Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu ve beraberindeki üniversite yönetim kademesi, klinikte yatan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ettiler. Ziyarette Rektör Güllüoğlu, hasta ve hasta yakınlarıyla birebir ilgilenerek sorunlarını yerinde dinledi, tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.