3000 yılında insanın nasıl görüneceğini paylaştılar!

3000 yılında insanın nasıl görüneceğini paylaştılar!
banner206
banner279

Teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte insanların telefon ve bilgisayar başında geçirdikleri süre de arttı. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir teknoloji topluluğu ise bilim insanlarıyla çalışarak 3000 yılında insanların aşırı telefon kullanımı nedeniyle nasıl görüneceğini ortaya çıkardı.
Teknoloji artık günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Teknolojik aletlere ulaşımın kolaylaşmasıyla birlikte telefon ve bilgisayarlar başında geçirilen süre de arttı. Ancak yanlış kullanım sonucu hem insanların boyun bölgelerinde hem de kollarında ağrılar meydana gelmeye başladı.

İLGİNÇ BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATTILAR
Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir teknoloji topluluğu ise bilim insanlarına danışarak ilginç bir çalışmaya imza attı. Topluluk, uzun süre telefon kullanımı sonrasında muhtemel olarak 3000 yılında insanların nasıl görüneceğini ortaya çıkardı.

FOTOĞRAF GÖRENLERİ KORKUTTU
Paylaşılan fotoğraf kısa sürede büyük etki yaratırken, fotoğraftaki insan şekli görenleri korkuttu. Fotoğraftaki insanın aşırı telefon kullanımı nedeniyle boynunun büküldüğü görülürken, elinin de kasılı bir şekilde durduğu izlendi. Ayrıca boyun bölgesinin kalınlaşması da dikkat çeken detaylar arasında yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142