Title of a News Article

Aksoy'dan kutlama...

Aksoy'dan kutlama...
banner206
banner279
Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy Cumhuriyetin ilanının 96’ıncı yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümü vesilesiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.Öz yurdunda işgalleri kabullenmeyen milletimiz, İstiklal Savaşı’yla kenetlenen ruhların sarsılmaz iradesini ortaya koyarak, imkânsızlıklar içinde bağımsızlığını tesis etmiştir. Milletimiz, bu bilinç ve kararlılıkla, donanım ve imkân bakımından kendinden üstün olan güçlerle kadını, erkeği, yaşlısı ve genci ile birlikte karşı karşıya gelmekten asla korkmamış, sarsılmaz imanıyla, vatanı ve milleti için canını feda ederek öz yurdunda düşmana karşı tüm dünyayı kendine hayran bırakacak zaferlere imza atmıştır.

Milletimizin bağrından çıkan kahraman askerlerimiz, dün nasıl ki Anadolu’da ülkesine, milletine ve vatan topraklarına karşı yönelen tehdit ve tehlikeleri bertaraf ettiyse, bu günde Barış Pınarı Harekatı ile aynı iradeyi ortaya koyarak bunu bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir.

Rabbim ordumuzu her daim muzaffer eylesin.

Bu vesileyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Mücadelemizde göstermiş oldukları eşsiz fedakârlıklarıyla ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 08:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142