Title of a News Article

Alman Gazetesi ''Welt'' Ahlaksızlığı Gururla Paylaştı!

Alman Gazetesi ''Welt''  Ahlaksızlığı Gururla Paylaştı!
banner206
banner279

ANAOKULUNDA VE OKULDA CİNSEL EĞİTİM Adı altında almanya'da  KREŞTE Mastürbasyon odaları açıldı!

 Almanya'da Anaokulları "ilk cinsel deneyim" adı altında 5-6 yaşındaki çocukların mastürbasyon yapabileceği, karşı ya da aynı cins ile münasebet kurabileceği "oyun odaları" açıyor! Alman gazetesi  Welt ise bu haberi baş köşesine taşıdı. Alman'da bu Anaokullarının açılmasına ve işleyişine yönelilk birçok  ebeveynlere gönderildi e-postada ise anaokulda kurulacak olan odalarda çocukların "sevişmeye ve birbirlerini incelemeye" nasıl teşvik edileceğini detaylarıyla anlattı.

Bu e-mailler birçok aileye iletilirken bir baba BILD'e verdiği demeçte şu sözlerle şikayetini dile getirdi. “Kızım beş yaşında. Erkek çocuklarının ona dokunmasını istemiyorum dedi.''

Ayrıca kurulan bu okullarda habere göre erkeklerin çocuk dogura bilecegi, kadınların ise erkek olabilecegi yönünde maketlerin simgeleştirilerek sunulacagı yer aldı.

İşte Welt Gazetesinin Gururla Paylaştı Yazı;

İster kreşlerdeki mastürbasyon odaları, ister okullarda cinsiyet değişikliğine yönelik reklamlar olsun, federal eyaletlerde küçük bir toplumsal cinsiyet politikası devrimi gerçekleşti. Ön planda: Kuzey Ren-Vestfalya. Yalnızca bir parti erkeklerin doğum yapmasına karşı çıkıyor. Ve ebeveynlerin de söz hakkı var.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2023, 23:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142