Başkan Bülbül'den açıklama

Başkan Bülbül'den açıklama
banner206
banner279

Şanlıurfa Özel Lotus Devlet hastanesi yönetim kurulu başkanı Bülent Aziz Bülbül 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Bülbül mesajında şunları kaydetti , "30 Ağustos Türk Milletinin tarihte dönüm noktası sayılacak zaferlerinden birisidir. 30 Ağustos Zaferi her karışı şehit kanlarıyla sulanmış bin yıllık vatanımızı parçalamak isteyenlerin suratlarına bir tokat gibi inen mesajdır. Türk milleti, büyük bedeller ödeyerek yokluklara ve zorluklara rağmen inancını ve kararlığını koruyarak kanının son damlasına kadar vatan toprağının nasıl müdafaa edebileceğini tüm dünyaya göstermiştir. Tarih boyunca hiç kimsenin boyunduruğu altına girmemiş olan Türk Milletinin vatan sevgisi, birlik, dirlik ve beraberliği dünya dönmeye devam ettiği sürece devam edecektir. Tarihe altın harflerle yazılan bu zafer dün olduğu gibi bugün de bizlere ilham vermeye içimizdeki ve dışımızdaki hainlere karşı tek bilek tek yürek dimdik ayakta durmamızı sağlayacaktır.
 
Ülkemize, Cumhuriyetimize, demokrasimize, birlik ve bütünlüğümüze kastetmeye çalışanlar, Türk milletinin cesareti ve mücadelesi karşısında dün olduğu gibi bugün de asla başarılı olamayacaktır.
 
Ülkemizin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor, Hemşehrilerimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142