Title of a News Article

Bozova’da karla mücadele aralıksız sürüyor

Bozova’da karla mücadele aralıksız sürüyor
banner206
banner279

Bozova Belediyesi, dün geceden itibaren etkisini gösteren kar yağışının ardından ilçe merkezi ve kırsalda karla mücadele çalışması başlattı.

Bozova ilçesinde dün geceden itibaren başlayan kar yağışının ardından Bozova Belediyesi, vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi amacıyla karla mücadele çalışmaları başlattı. Teyakkuz halinde bekleyen Bozova Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışının ardından başta ana caddeler, mahalleler ve ara sokaklar ile kırsal mahallelerde yolların ulaşıma açılması için dün geceden itibaren yoğun çalışma gerçekleştiriyor. Kar küreme, greyder, kepçe, traktör ve kamyondan oluşan çok sayıda araç ile çalışmalarını sürdüren ekipler,

tuzlama, kar küreme, kaldırım temizleme işlemlerini yapıyor. Karla mücadele ekipleri, yolların açık kalması amacıyla çalışmalarını yoğun bir şekilde aralıksız olarak sürdürecek.

AKSOY: EKİPLERİMİZ BÜYÜK HASSASİYETLE ÇALIŞIYOR

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, karla mücadeleye yönelik önceden tüm hazırlıklarını yaptıklarını belirterek, “Sosyal hayatın sağlıklı şekilde ilerlemesi adına tüm ekiplerimizle sahadayız. İlçemizde herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Özellikle buzlanma olması muhtemel bölgelerde sorun yaşanmaması için ekiplerimiz büyük hassasiyetle çalışıyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142