Title of a News Article

Delioğlu konuştu...

Delioğlu konuştu...
banner206
banner279

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun oğlu Mücahit Delioğlu, kendisine yapılan saldırı olayı ile ilgili açıklama yaptı.

Önceki gün Bahçelievler mahallesinde bulunan bir cafede silahlı saldırı sonucu yaralanan ve Mehmet Akif İnan devlet hastanesinde tedavisi süren Mücahit Delioğlu, sosyal medya hesabından yazılı açıklamada bulundu. Delioğlu şunları kaydetti 

2 Eylül Cumartesi günü, ömrümde hiç görmediğim ve tanımadığım bir kişi arkamdan kalleşçe ateş etti.

Elhamdulillah ameliyat sonrası sağlık durumum iyiye gidiyor. Hiçkimse ile bir husumetimin olmadığının bilinmesini isterim. Tetiğe basanın bir maşa olduğu ve arkasında azmettiricilerin olduğu da anlaşılmıştır. Bu kalleş saldırıda, her ne kadar ben hedef olarak seçilmişsemde, esas hedefin Babam Ali İhsan Delioğlu olduğunu anlayabiliyorum. 

Kendisine ait bir arabası dahi olmayan, makam arabasıyla ve koruma ile dolaşmaktan utanan ve İl Başkanı olduktan sonra dahi, hayatında hiçbir konforu olmayan, ama hiç kimseye el avuç açmayan, her zaman dimdik duran bir babanın oğluyum. Ne iftira kampanyaları, nede mermiler beni ve Babamı millete hizmet yolundan alıkoyamayacaktır. 

Güvenlik güçlerimizin bu olayın azmettiricilerini en kısa sürede ortaya çıkaracaklarına eminim. 

Durmak Yok Yola Devam !

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2023, 00:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142