Denetimler hız kesmeden devam ediyor

Denetimler hız kesmeden devam ediyor
banner206

Siverek Belediyesi korona virüs önlemleri kapsamında alınan tedbirlerin uygulanması kapsamında denetimlerini sürdürüyor.
Son dönemlerde artan vakaların minimum seviyeye indirilmesi amacıyla ilçe genelinde başlatılan denetimler sıklaştırılarak yürütülüyor.
Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin de katıldığı denetimler kapsamında ilçede faaliyet gösteren lokanta ve kasaplara alınan önlemler anlatıldı.
Maske, hijyen ve sosyal mesafe kuralının anlatıldığı denetimlerde esnafların uyması gereken kurallar hatırlatıldı.
Satışa sunulan etlerin korunması konusunda esnafı bilgilendiren ekipler, korona virüsün etkisinin azaltılması için yetkililerce belirlenen önlemlere titizlikle uyulması istendi.
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, korona virüsün etkisinin en az düzeyde tutulması amacıyla alınan tedbirlerin esnafa anlatıldığı belirtildi.
Halk sağlığının korunmasına yönelik denetimlerin sıklaştırıldığının belirtildiği açıklamada, “Son dönemlerde artan vakalara karşı esnaf ve vatandaşlarımızın açıklanan önlemlere uyması önem arz etmektedir. Bu kapsamda sahada denetimlerini arttıran ekiplerimiz, esnaflarımıza alınan kurallara titizlikle uymaları gerektiğini anlatmıştır. Denetimlerde gıdaların saklanma koşulları ve hijyen konusunda esnaflarımızı uyaran ekipler, denetimlerini arttırarak devam ettirmektedir.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142