Title of a News Article

Dr. Süleyman Gök vekillik için istifa etti

Dr. Süleyman Gök vekillik için istifa etti
banner206

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun yıllardır uzman doktor olarak görev yapan Süleyman Gök, görevinden istifa ederek CHP Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı oldu.
14 Mayıs'ta yapılacak genel seçimlerde milletvekili adayı olmayı düşünen kamu görevlilerinin istifa süreci bugün başladı. Şanlıurfa'da kamuda ilk istifa eden isimlerden birisi Dr. Süleyman Gök oldu. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yıllardır görev yapan Dr. Süleyman Gök, CHP'den milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.
CHP'nin Şanlıurfa cephesinde önemli bir isim olan Dr. Süleyman Gök, yaptığı açıklamada, "Öncelikle ülkemizin yaşadığı bu büyük afetten dolayı rahmetli olan vatandaşlarımıza cenabı Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Halkımız el birliği ile bu yaraları saracaktır, toplanan yardımlar halkın kenetlenmesi ile bu yaraları hep birlikte saracağımıza ben yürekten inanıyorum. Bu depremde zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini iletiyorum" dedi.
Ülkenin içinde bulunduğu çıkmazı ve sorunları bildiğine dile getiren Dr. Gök, “Aynı zamanda bu sorunların çözüm yollarının da bilincindeyim. Doktorluk yaptığım uzun yıllar boyunca neredeyse dokunmadığım insan kalmadı. Bu anlamda halkımızın sorunlarını de biliyorum. Şanlıurfa'nın sorunlarına Ankara'da çare olabilmek için CHP'den aday oldum. Bu süreçte tüm halkımızın desteğini bekliyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195