Dr. Süleyman Gök'ten mesaj...l

Dr. Süleyman Gök'ten mesaj...l
banner206
banner279

Şanlıurfa'nın sevilen doktorlarından Süleyman Gök, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Dr. Süleyman Gök, yayınladığı mesajında, şu ifadelere yer verdi:
 “Toplumların gelişiminde öncü olan gazetecilik mesleği, son derece onurlu, bir o kadar zorlu ve saygın bir meslek dalıdır. Objektif ve ilkeli habercilik anlayışıyla toplumun bilinçlenmesinde, barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir görev üstlenen basınımız, demokrasi kültürümüzün gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Mesai mefhumu gözetmeksizin, zorlu şartlar altında görevlerini ifa eden tüm basın mensuplarımıza özverili gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve şehrimizin kalkınmasına ve güçlenmesine katkı sağlayan, beklentilerin gündeme taşınması ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olan gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim.”
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2022, 23:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142