Title of a News Article

Dudak uçuklatan rakamlar!...

Dudak uçuklatan rakamlar!...
banner206
banner279

Çin tarafından üretilen ve milyonlarca kullanıcısı olan tiktok meraklıları her geçen gün artıyor. Canlı yayın yapanlara gönderilen hediyeler ise dudak uçuklatıyor.

Türkiye'de de yaygın bir şekilde kullanılan tiktok sosyal medya uygulaması genci yaşlısı herkes tarafından kullanılıyor. 

Canlı yayın kişilerin yayınına katılanlar birbirinden pahalı hediyeler göndererek yayın sahibini zengin ediyor. 3200 TL'ye kadar çıkan hediyeler şok etkisi yaratıyor.

İşte o hediyelerin isimleri ve fiyatları...

Tiktok Gül Fiyatı Kaç TL?

Gül hediyeyi gönderen kişiye 25 kuruşa gelirken, hediyeyi alan kişiye 10 kuruş gitmektedir. Tüm hediyelerde tiktok aynı şekilde kesintiler yapmaktadır.

Tiktok Gül Fiyatı: 25 Krş

Tiktok Asa Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta asa fiyatı, gönderen kişiye 17 TL’ye gelir. Hediye’yi alan kişiye ise tiktok 7 TL ödemektedir. Çok büyük bir kesinti öyle değil mi?

Tiktok Asa Hediyesi Fiyatı: 17 TL

Tiktok Öpücük Kaç TL?

Tiktok asa fiyatı ile aynı diyebiliriz. Tiktok’ta öpücük 17 TL’dir ve hediyeyi alan kişiye 7 TL ödenmektedir.

Tiktok Öpücük Hediyesi Fiyatı: 17 TL

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL?

 Tiktok’ta para yağmurunu bir başkasına göndermek isteyen kişi 105 TL ödemektedir. Hediyeyi alan şanslı kişi ise 65 TL ödeme almaktadır.

Tiktok Para Yağmuru Hediyesi Fiyatı: 105 TL

Tiktok’ta Yat Ne Kadar, Yat Kaç TL?

Tiktok’ta yatı gönderen kişiye yat hediyesinin fiyatı 850 TL’dir. Tiktok’ta yat hediyesini alan şanslı kişi ise tiktoktan 350 TL ödeme almaktadır.

Tiktok Yat Hediyesi Fiyatı: 850 TL

Tiktok Spor Araba Fiyatı, Tiktok Spor Araba Kaç TL?

Tiktok’ta spor araba fiyatı, arabayı gönderen kişiye 3200 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan spor arabadan 1300 TL kazanmaktadır.

Tiktok Spor Araba Hediyesi Fiyatı: 3200 TL

Tiktok Gözlük Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta gözlük fiyatı, gözlüğü gönderen kişiye 23 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan gözlükten 10 TL kazanmaktadır.

Tiktok'ta Ayıcık Ne Kadar?

Tiktok’ta ayıcık fiyatı, ayıyı gönderen kişiye 12 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan ayıcıktan 5 TL kazanmaktadır.

Tiktok'ta Unicorn Kaç TL?

Tiktok’ta unicorn fiyatı, unicorn gönderen kişiye 480 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan unicorn'dan 200 TL kazanmaktadır.

Tiktok'ta Görlemli Şato Ne Kadar?

Tiktok’ta görkemli şato fiyatı, görkemli şato gönderen kişiye 1900 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan görkemli şato'dan 900TL kazanmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142