Title of a News Article

Ekinci kırsalda Erdoğan'a destek istedi

Ekinci kırsalda Erdoğan'a destek istedi
banner206

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için kırsala çıkarma yaparak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.


Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, hafta sonunu kırsal mahalleleri ziyaret ederek dolu dolu geçirdi. Kırsal Satıcık, Germen, Kavurga ve Sulutepe Mahallelerini ziyaret eden Başkan Ekinci, vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Ekinci, 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde AK Parti’ye verilen destekten dolayı halka teşekkür etti. 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için halkın bir kez daha sandık başına gideceğini belirten Başkan Ekinci, vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermelerini talep etti.


Başkan Ekinci, vatandaşları sandığa gitmeye davet ederek, “Viranşehirli hemşerilerimizden ve tüm seçmenimizden şunu rica ediyoruz: 14 Mayıs'ta olduğu gibi 28 Mayıs'ta da hep birlikte sandık başına gidelim. İrademizi sandığa yansıtalım. 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a oy verelim, Cumhurbaşkanımıza sahip çıkalım. İnşallah 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız büyük bir fark ile yeniden cumhurbaşkanı seçilecektir” dedi.
Satıcık, Germen, Kavurga ve Sulutepe mahallelerinin ileri gelenleri de, kendilerini ziyaret eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142