Engelliler için flaş karar

Engelliler için flaş karar
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde yardıma muhtaç çocukların eğitim giderlerinin karşılanmasına yönelik kahvaltı programı düzenlendi. Program yoğun ilgi gördü.

Sosyal sorumluluk projelerine önem veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bu kez yardıma muhtaç çocukların eğitim masraflarının karşılanmasına yönelik kahvaltı programı düzenledi. Davetiyelerin ücret karşılığı talep edildiği programa katılım yoğun oldu. Nevali Otel'de düzenlenen programa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Açar, Büyükşehir Belediye Başkanı Başdanışmanı Ümran Bilim, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü, çok sayıda belediye başkanı ve bürokrat eşinin yanı sıra davetliler katıldı.

Program öncesi katılımcılara yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür eden Genel Sekreter Abdulkadir Açar, "Kadının çocuk üzerindeki emeği erkeğinkinden çok daha baskın ve çok daha anlamlıdır" dedi. Şanlıurfa'nın gelişmesi için erkek-kadın ayrımı yapmaksızın herkesin ele ele vermesi gerektiğini de sözlerine ekleyen Genel Sekreter Açar, "Böylesine bir programa olan ilgi beni çok mutlu etti. Kadınlarımızın gösterdiği bu hassasiyet, bir kez daha birlik ve beraberliğimizi göstermiştir. Daha iyi bir Urfa ve daha iyi bir Türkiye için kadınlarımızın çocuk yetiştirmekteki emeğini tebrik etmek gerekir. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu. Program kahvaltı sunumu ve sohbetlerle devam etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2016, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142