Erdoğan'dan atama müjdesi

Erdoğan'dan atama müjdesi
banner206

 Kırıkkale'de toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğretmenlere atama müjdesi verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale'de toplu açılış töreninde konuştu. ''Nereye giderseniz gidin bu meydanlardan beni alamazsınız, susturamazsınız'' diyen Erdoğan öğretmenlere de müjde verdi: Ağustos ayında 47 bin öğretmen ataması yapılacak.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan satır başları şöyle:

"Bak biz cek, cak ile konuşmuyoruz. Asgari ücret açık artırmaya çıktı. Kuru sıkı atıyorlar. Biri 3 bin diyor, biri 5 bin lira. Var mı artıran?

 

SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN, BÖLGE BÖLGE OY DAĞILIMI

Bana tarafsızlıklardan bahsediyorlar. Bütün partilere eşit mesafedeyim. Ama her insanın gönlünde bir aslan yatıyor. Benim de yatıyor tabii, ama ben bunu meydanda açıklamam. Ben milletin tarafıyım. Ben milletin tarafındayım. Yapılan aldatmaları gördüğüm zaman uyarmak da görevimdir. Kırıkkale'ye burada çok büyük iş düşüyor. Gayret olmadan netice olmaz. Kırıkkale hiçbir zaman milletine hizmetinden kaçmamıştır, en ön safta yer almış bir şehrimizdir. Hak uğruna çıkan seferde gerekirse yanmaya hazır mı Kırıkkale.

 

"AVUCUNUZU YALARSINIZ AVUCUNUZU..."

Bazı terör örgütüyle işbirliği yapanlar bu topraklar üzerinde operasyon düşünüyorlar. Hiç heveslenmeyin! Avucunuzu yalarsınız avucunuzu. Bu topraklar ebediyen böyle kalacakBen bu siyasetçilere sesleniyorum: Büyük bir kısmı gidiyor ama bazıları gitmiyorİl il geziyorum. Ama gitmiyorlar7 Haziran kırılma noktasıdır, gereğini yapacaksınız. 9 ayda 25 şehri ziyaret ettim

 

"BENİ MEYDANLARDAN ALAMAZSINIZ"

Benim il il gezmemden rahatsız oluyorlar. YSK'ya durmadan gidiyorlar: ''Bu cumhurbaşkanını meydana çıkarmayın'' YSK reddediyor. CHP, MHP, HDP gidiyor. Durmadan gidiyorlar. Nereye giderseniz gidin beni meydanlardan alamasınız, beni susturamazsınız.

 

ÖĞRETMENLERE ATAMA MÜJDESİ

Ağustos ayında 47 bin öğretmen ataması yapılacak.

 

"BAŞKANLIK SİSTEMİ ŞART"

Yeni Türkiye'nin inşası başlıyor. Yeni başkanlık sistemi artık şartTürkiye artık geri dönülmez bir yola girdi. Bu ülkeden neler çektik ya. 2 kızım 2 oğlum var. Hepsi de imam hatip mezunuKızlarımı başörtülü olarak üniversiteye almıyorlar. Oğullarımı istedikleri üniversiteyi almadılar. Yurtdışında okuttuk, en iyi üniversitelerde okudular, oralardan çıktılar. Demek ki imam hatipliler de okuyabiliyormuş. Oğlum Harvard diploması aldı. Dinini diyanetini bilen nesil istemiyorlar. İmam hatiplilerin orta kısımlarını kapatmak istediler. Bunları afakanlar bastı.

 

"MUHALEFET VE TERÖR ÖRGÜTLERİ BİRLİK OLMUŞLAR"

Seçimlere giderken çok ilginç bir manzarayla karşı karşıyayız. Muhalefet ve terör örgütleri birlik olmuşlar. Bunlar bu ülkenin evlatlarını birbirlerine düşürdüler. Hesap ortada, kitap ortada. Birileri atıyor tutuyor. Ana muhalefetin genel başkanı çıkmış konuşuyor. Senin SSK'yı nasıl yönettiğini çok iyi biliyorlar. O SSK çilelerini ben dahil herkes çok iyi biliyor. Diğeri de MHP. İktidar olmadı mı bu memlekette. Neden bırakıp kaçıp gittiler. 5 koyun verin kaybedip gelirler, yönetemediler. Hep birlikte gelin karar verelim, buna hepimiz çok muhtacızİri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım." (haberler.com)

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277