Title of a News Article

Etek altı sapığı Urfa’daki beyin cerrahı çıktı

Etek altı sapığı Urfa’daki beyin cerrahı çıktı
banner206
banner279

İstanbul'da gerçekleştirilen "Kuralsızlar Çetesi, Morp ve House Of Gavats Arayış" isimli operasyonda 44 şüpheli gözaltına alındı. Yapılan operasyonda şüphelilerin cinsel içerikli görüntüleri Telegram gruplarında 10-30 lira arasında sattığı belirlendi. Şüpheliler arasında Şanlıurfa'da görev yapan bir beyin cerrahının da bulunduğu ve bu doktorun el konulan dijitallerinde yüzlerce görüntü olduğu öne sürüldü.

Sabah’ın haberine göre: İstanbul'da, cinsel içerikli görüntüleri Telegram'da kurdukları "Kuralsızlar Çetesi, Morp ve House Of Gavats Arayış" isimli sohbet gruplarından satan, yayan ve paylaşan 44 şüpheliden 37'si adliyeye sevk edildi.

İstanbul Emniyeti Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin İstanbul merkezli 22 ilde Özel Harekat destekli baskınlarında gözaltına alınan şüphelilerin, "çocuğun cinsel istismarı" kapsamına giren görüntüleri 10-30 lira arasında sattığı belirlendi.

Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda çok sayıda dijital malzeme ve suç unsuru ele geçirildi.

Şüpheliler arasında Şanlıurfa'da görev yapan bir beyin cerrahının da bulunduğu ve bu doktorun el konulan dijitallerinde yüzlerce görüntü olduğu öne sürüldü.

Cerrahın telefonundan, bir iş arkadaşının etek altı görüntülerinin de çıktığı iddia edildi. Adliyeye sevk edilen 37 şüpheliden 1'i kamu görevlisi 9'u tutuklandı.

Beyin cerrahının da aralarında olduğu 28 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yedek
Ahmet yedek - 2 yıl Önce

Bu doktoru derhal urfadan def etmeleri gerek artı gerekli yasal işlem yapılmalı şartlı serbestlik te ney

Ahmet yedek
Ahmet yedek - 2 yıl Önce

Bu doktoru derhal urfadan def etmeleri gerek artı gerekli yasal işlem yapılmalı şartlı serbestlik te ney

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142