Title of a News Article

Eyyübiye Kaymakamı Kurnaz sınıf atladı!

Eyyübiye Kaymakamı Kurnaz sınıf atladı!
banner206
banner279

İçişleri Bakanlığınca Eyyübiye Kaymakamı Kudret Kurnaz’ın da aralarında bulunduğu 27 mülki idare amirinin birinci sınıf mülki idare amirine yükselmesine ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla 27 mülki idare amirinin, birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltilmesi hakkında karar Resmi Gazete’de yayınlandı. Bu karara göre: Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin, Vize Kaymakamı Elif Canan Tuncer, Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Kayapınar Kaymakamı Ünal Koç, Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, Gaziantep Vali Yardımcısı Mutlu Almalı, Mülkiye Müfettişi İsmail Sündük, Mülkiye Müfettişi Savaş Konak, Kula Kaymakamı Kemal Duru, Diyarbakır Vali Yardımcısı Zerrin Çay Beşikçi, Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İsmail Özkan, Çanakkale Vali Yardımcısı Abdullah Köklü, Eyyübiye Kaymakamı Kudret Kurnaz, Mülkiye Müfettişi Ramazan Kendüzler, Mülkiye Müfettişi Mehmet Nuri Çetin, 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek, Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Abdulselam Öztürk, Mülkiye Müfettişi Zafer Öz, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Ortaca Kaymakamı Meral Uçar Arpa, Mülkiye Müfettişi Ergün Baysal, Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Yenişehir Kaymakamı Murat Beşikci, Tekirdağ Vali Yardımcısı Murat Eren, Mülkiye Müfettişi Bünyamin Kuş ve Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltildi.

KAYMAKAM KUDRET KURNAZ KİMDİR?

Kudret Kurnaz 1978 tarihinde Samsun’da doğdu. 1992 yılında Yörükler İlköğretim Okulundan, 1996 yılında Samsun Merkez Teknik Lisesinden okul birincisi olarak mezun oldu. 2002 yılında 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bölüm birincisi olarak bitirdi. 2001 ve 2002 yıllarında SSK Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Teknisyen olarak görev yaptı. 2005 yılında İçişleri Bakanlığı’nın açmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavını Türkiye birincisi olarak kazanarak Ağustos 2006’da 93. Dönem Eskişehir Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine başladı.

2006 – 2007 yıllarında Trabzon- Yomra ilçesinde Vekil Kaymakam olarak görev yaptı. 2007- 2008 yıllarında bir yıl süreyle İngiltere’de mesleki ve dil eğitimi aldı. 2009-2011 yıllarında Ordu – Gülyalı Kaymakamı, 2011 – 2012 yıllarında Adıyaman- Gerger Kaymakamı olarak görev yaptı. Tunceli ili Pülümür Kaymakamlığı, Kars ili Vali Yardımcılığından sonra 2014-2015 Sinop- Durağan ve 2015-2018 Amasya Taşova- Kaymakamlığı yaptı. Gökçeada Kaymakamlığından Vezirköprü Kaymakamlığına atanan Kaymakam Kudret Kurnaz, Kurnaz, 2021 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Şanlıurfa Eyyübiye Kaymakamlığı’na atandı.

Kurnaz, evli olup 2 çocuk babasıdır.

URFASTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142