Title of a News Article

Fatma Şahin Her Yerde

Fatma Şahin Her Yerde
banner206
banner279

Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin gündemden düşmüyor

Eski Bakan Fatma Şahin memleketi Gaziantep'e Belediye Başkanı olduğu günden bu yana gündemi belirleyen kişi olmaya devam ediyor.

Başkan Şahin'in fabrika işçilerine yönelik teselli ve sakinleştirme konuşmasından sonra yeni bir görüntüde ''Hafızlık'' icazet programından geldi. Başkan Şahin Gaziantep Müftülügü tarafından tertip edilen icazet programında konuştu.

Erkek ''Hafızlık'' icazet programında başörtüsünü takıp bir bayan başkanın mikrofonu eline alıp konuşması hem eleştirildi, hem de övgülere konu oldu. Başkan ''Hafız'' olan öğrencilere ise kendi eliyle ödüleri taktim etti. Başkanın bu tavrı tebbesüm oluştururken öte yandan merasimde renkli görüntülere sahne oldu. 

Başkan Şahin, adeta sınırları aşarak her yerde her mekanda halkla iç içe ve görevi nedeniyle işleri sırtlamayı amaç edindiği kamoyu tarafından ifade ediliyor.

Gaziantep halkı başkanın bu çalışkanlıgını ise sindirilmiş durumda. Gaziantep ve çevre illerin örnek aldıgını başkan konumunda olan Eski Bakan Fatma Şahin dur durak bilmeksizin çalışmalarıyla rol model olmaya devam ediyor.  Başkan Şahin son samimiyet dolu paylaşımını ise sahada gezerken kendisini durduran bir anne ve evladıyla verdi. 

İşte O Görüntü...

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2023, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142